در حال انتقال به بانک ...

processing...

قوانین سایت

 

لطفا قوانین و شرایط این توافق‌نامه را با دقت مطالعه فرمائید.  شما هنگام استفاده از تمامی خدمات سایت (شخصی یا تجاری) موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید.

1 -  این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

2- عضویت شما در سایت رفتگان (شخصی یا تجاری)، بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و قوانین سایت بوده و نیاز به امضای کاربر نمی باشد و کاربر متعهد به احترام و رعایت کلیه ضوابط و مقررات می باشد .

3 - نمایش مطالب هر عضو در سایت به معنای تایید آن نیست و مسئولیت آن بر عهده خود نویسنده مطالب می باشد.

4 - علیرغم اینکه مدیریت سایت نیز می تواند نظرات را  ویرایش ، حذف و تایید کند  وظیفه اصلی  این کار بر عهده خود عضو می باشد.

5-   مدیریت سایت در حد امکان از ویرایش یا حذف مطالب ارسالی خودداری خواهد کرد ، مگر اینکه مطالب دارای کلمات رکیک ، محتوای ضد اسلامی و مغایر با محدوده تعیین شده در قوانین جمهوری اسلامی باشد.همچنین مطالب که توسط اعضاءبا نام مستعار درج می گردد در صورتی دارای بار حقوقی باشد ، ویرایش یا حذف خواهد شد. 

 6 -  مسئولیت استفاده از صفحات شخصی سایترفتگان بر عهده شماست  ووظیفه کنترل نظرات بر عهده صاحب اکانت می باشد. مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، فیلم، عکس،  صدا، مشخصات کاربر و موارد مشابه که به سایت رفتگان ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهده فرستنده اطلاعات است.

7 - ایجاد هرگونه صفحه نامتعارف شامل هرگونه توهین و فحاشی به افراد (به خصوص سران کشور)، متون سیاسی و غیر اخلاقی، ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف ، مخل نظم عمومی، مخل امنیی ملی و خلاف عرف ممنوع می‌باشد و به محض مشاهده دسترسی کاربر به سیستم مسدود می شود وصفحه ایجاد شده از سیستم حذف می گردد. همچنین  در صورت لزوم به پلیس فتا و مراجع قانونی ارجاع داده خواهد شد.

9 - تمامی صفحات ایجاد شده از طرف کاربر(شخصی)  برای مدت 5 سال شمسی در سایت نگه داری خواهند شد و تمدید صفحات منوط به پرداخت هزینه تمدید می باشد که بنا به شرایط اعلام می گردد. وصفحات تجاری بنا به درخواست کاربر وطبق هزینه های مربوطه وزمان مشخص نگهداری میشود. 

10 –  کاربرانِ رفتگان به صورت برخط قادر به ویرایش صفحه خود هستند، بنابراین سایت رفتگان، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال فیلم، عکس،  صدا و هر چیز دیگری که در صفحه شخصی یا تجاری هر شخص، موسسه یا شرکت درج شده در سایت نمی‌پذیرد.

11 - در صورت خریدامکانات بارگذاری از  سامانه، امکان انصراف و بازگشت وجه امکان‌پذیر نمی‌باشد.

12 - سایت (raftegaan.ir) raftehgan.ir  این حق را دارد بدون اطلاع رسانی و در هر زمانی قوانینبیان شده را تغییر دهد.

13 - در صورت مشاهده هریک از تخلفات فوق، مدیران سایت رفتگان می توانند سطح دسترسی کاربر متخلف را محدود کرده و در صورت صلاح دید حساب کاربری وی را مسدود نمایند. همچنین صفحه شخصی غیرمجاز تا زمان اصلاح اطلاعات، غیرفعال شده و در موارد خاص بنا به صلاح دید مدیران می تواند حذف شود.
تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، سایت رفتگان هیچ گونه مسئولیتی ندارد. سایت رفتگان خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.